Шановні відвідувачі!
Актуальна версія сайту знаходиться за адресою: http://finmonitoring.in.ua
LOGO
Поиск
Логин :
Пароль :
Регистрация
Навчальні матеріали Законодавство Медіа-центр Контакти

Суб'єктам державного фінансового моніторингу

Главная
 > 
Законодавство
 > 
Суб'єктам державного фінансового моніторингу
Представникам суб'єктів державного фінансового моніторингу.


low1.jpg

Акти Кабінету Міністрів України

  1. Постанова Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015 року № 552 «Деякі питання організації фінансового моніторингу»

  2. Постанова Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2015 року № 693 «Про затвердження Порядку надання державними органами, державними реєстраторами на запит суб'єкта первинного фінансового моніторингу інформації про клієнта»

  3. Постанова Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року № 966 «Про затвердження Порядку формування переліку осіб, які пов'язані з провадженням терористичної діяльності або щодо яких застосовано міжнародні санкції»

  4. Постанова Кабінету Міністрів України від 17 липня 2015 року № 510 «Про порядок визначення держав (територій), що не виконують чи неналежним чином виконують рекомендації міжнародних, міжурядових організацій, що провадять діяльність у сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму чи фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення»

Акти Міністерства фінансів України

  1. Наказ Міністерства фінансів України від 16 листопада 2017 року № 944 "Про затвердження Порядку повідомлення суб'єкта первинного фінансового моніторингу про вручення особі письмового повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, про закриття кримінального провадження та інформування суб'єктів фінансового моніторингу про прийняті судами рішення"

  2. Наказ Міністерства фінансів України від 29 січня 2016 року "Про затвердження форм обліку та подання інформації, пов'язаної із здійсненням фінансового моніторингу, та інструкції щодо їх заповнення"

  3. Наказ Міністерства фінансів України від 8 червня 2015 року "Про затвердження Порядку формування облікового ідентифікатора та надання довідки про обліковий ідентифікатор та форми такої довідки"

  4. Наказ Міністерства фінансів України від 5 травня 2016 року № 475 "Про затвердження Порядку доведення до відома суб'єктів первинного фінансового моніторингу переліку осіб, пов'язаних з провадженням терористичної діяльності або щодо яких застосовано міжнародні санкції, та Інструкції з унесення інформації до такого переліку"

  5. Наказ Міністерства фінансів України від 8 липня 2016 року № 584 "Про затвердження Критеріїв ризику легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення"


Накази Державної служби фінансового моніторингу України